Webinary

WEBINARY

Webinary to wykłady wideo nagrane online. Podczas webinaru prezenter referuje opracowane treści. W zależności od tematyki webinaru może też przedstawiać pokaz slajdów, lub prezentować filmy wideo. Dzięki możliwości zapisu takiego webinaru, Ty możesz go obejrzeć w dowolnym momencie, na dowolnym urządzeniu, które ma łączność z internetem oraz przeglądarkę, a także dowolną ilość razy.

Jak korzystać z webinarów na stronie zorganizowanylogopeda.pl?

Krok 1:  Kup dostęp do wybranego webinaru za pośrednictwem sklepu internetowego logopediapraktyczna.com.pl

Krok 2: Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz dostęp (login i hasło) do panelu na stronie zorganizowanylogopeda.pl, gdzie po zalogowaniu się możesz oglądać wideo-webinar i korzystać z dodatkowych materiałów, jeśli są załączone do wybranego przez Ciebie webinaru.

Na jaki czas otrzymujesz dostęp do webianru? Minimum na rok od daty zakupu (gwarancja rocznego dostępu) lub tak długo, jak długo istnieć będzie strona zorganizowanylogopeda.pl. Możliwe więc, że dostęp do webinaru otrzymasz na wiele lat bez konieczności ponoszenia innych opłat niż początkowa opłata związana z zakupem webinaru. 

Czy webinar można pobrać na dysk? Nie. Można go oglądać online. To wygodne, bo nie zaśmiecasz sobie dysku. Poza tym możesz obejrzeć go, gdziekolwiek jesteś.

DOSTĘPNE WEBINARY:

Nagranie webinaru: Tworzymy gabinet logopedyczny w przedszkolu lub szkole – od czego zacząć

Chcesz zaplanować i wyposażyć gabinet logopedyczny „od zera”? Masz tylko pokoik, ściany, krzesełka i stoliczek. Nie dysponujesz wysokim budżetem? Jeśli całkowicie nie znasz rynku pomocy logopedycznych, ten webinar pomoże Ci wybrać podstawowe pomoce do gabinetu, który  dopiero powstaje.

Nagranie webinaru: Kreatywne zajęcia logopedyczne – jak obudzić w sobie pomysłowość

W pracy logopedy kreatywność jest bardzo potrzebna. Pomaga ona w skuteczniejszym dotarciu do podopiecznego, by nauczyć go określonych umiejętności. Sensowne, przemyślane wykorzystanie tej cechy może nawet pomóc w zaoszczędzeniu pieniędzy i czasu. Jak ją w sobie obudzić? 

Nagranie webinaru: Terapia logopedyczna online – to możliwe!

Webinar “Terapia logopedyczna online to możliwe” ma formę wykładu wideo. W nagraniu pokazuję, jak można prowadzić ciekawe i ukierunkowane na realizację celów terapeutycznych zajęcia online z udziałem uczestników, wykorzystując posiadane pomoce logopedyczne. Do webinaru otrzymujesz też dodatkowe szablony, które ułatwią przeprowadzenie konkretnych ćwiczeń omawianych w webinarze.

Nagranie webinaru : O badaniach przesiewowych w przedszkolu i szkole

Wydawać się może, że o badaniach przesiewowych wszystko już powiedziano, ale jeśli się temu bliżej przyjrzeć, to w temacie jest mnóstwo niuansów i drobiazgów, o które można się potknąć. Nie ma co obawiać się potknięć, ale warto czasem spojrzeć z innej perspektywy, by nawet rutynowe czynności wykonywać jeszcze skuteczniej.

Nagranie webinaru: O trudnych rozmowy logopedy z rodzicami – podejrzenie autyzmu

Wskazanie do diagnozy autyzmu to chyba jedna z najtrudniejszych informacji, jakie przychodzi nam przekazywać rodzicom. Uznałam, że warto poświęcić temu tematowi uwagę.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi formami edukacyjnymi,
które pojawią się na stronie zorganizowanylogopeda.pl,
zostaw swój e-mail, a powiadomię Cię o nich! Zapisując się otrzymasz darmowy e-book “Nauka i utrwalanie wymowy w praktyce”

Copyright 2018-2019 – Magdalena Tomczyk