Webinary

WEBINARY:

NOWOŚĆ! Nagranie webinaru: Nawiązanie kontaktu i praca z dzieckiem trudnym na terapii logopedycznej

NA CZASIE! Nagranie webinaru: Terapia logopedyczna online – to możliwe!

Nagranie webinaru : O badaniach przesiewowych w przedszkolu i szkole

Nagranie webinaru: Jak opracować wyniki logopedycznych badań przesiewowych

Nagranie webinaru: O trudnych rozmowy logopedy z rodzicami – podejrzenie autyzmu

Nagranie webinaru: Tworzymy gabinet logopedyczny w przedszkolu lub szkole – od czego zacząć

Nagranie webinaru: Kreatywne zajęcia logopedyczne – jak obudzić w sobie pomysłowość

PYTANIA I ODPOWIEDZI:

Co to jest webinar?

To rodzaj wykładu internetowego połączonego z prezentacją. Podczas webinaru prezenter referuje opracowane treści. W zależności od tematyki webinaru może też przedstawiać pokaz slajdów, lub prezentować filmy wideo.

Co znajdziesz w webinarach na zorganizowanylogopeda.pl?

Webinary dostępne na zorganizowanylogopeda.pl to wykłady wideo. W zależności od długości są nagrywane jako całość lub dzielone na mniejsze części. Do każdego webinaru załączone są dodatkowe materiały, które ułatwiają lepsze zrozumienie tematu, osobiste jego przepracowanie lub wykorzystanie zawartych w wykładzie wskazówek.

Czy webinar odbywa się na żywo?

Nie. Webinary dostępne w sklepie zorganizowanylogopeda.pl są wcześniej nagrane, opatrzone ilustracjami, slajdami, dodane są do nich notatki i inne materiały w zależności od tematyki webinaru. Nie musisz być w określonym miejscu i czasie, by zapoznać się z treściami webinaru. Kupując webinar odtwarzasz jego treści przez internet w wybranym przez siebie czasie.

Jak kupić webinar?

Wybierz interesujący Cię webinar z powyższej listy. Kliknij przycisk “Kup webinar”, który przeniesie Cię do sklepu. Złóż zamówienie zapoznając się z jego warunkami. Dokonaj wpłaty i oczekuj na udostępnienie webinaru.

Przez jaki czas masz dostęp do webinaru?

Dostęp gwarantowany to rok od daty uruchomienia dla Ciebie dostępu. Przez ten czas możesz dowolną ilość razy do niego wracać, i oglądać.

Czy webinar można pobrać na dysk?

Samego filmu z webinarem nie możesz pobrać na dysk. Możesz go oglądać online. To wygodne, bo nie zaśmiecasz sobie dysku. Poza tym możesz obejrzeć go, gdziekolwiek jesteś. Możesz natomiast pobrać na dysk i wydrukować materiały dodatkowe, jeśli są załączone: notkatki, streszczenia, szablony, druki.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi formami edukacyjnymi,
które pojawią się na stronie zorganizowanylogopeda.pl,
zostaw swój e-mail, a powiadomię Cię o nich! Zapisując się otrzymasz darmowy e-book “Nauka i utrwalanie wymowy w praktyce”

Copyright 2018-2019 – Magdalena Tomczyk