Zapraszam Cię na pierwszą edycję warsztatów online dla logopedów. 

Temat warsztatów:
„Kreatywne zajęcia logopedyczne”

Dla kogo są przeznaczone warsztaty?

Dla logopedów, którzy chcą rozwijać swoją kreatywność w prowadzeniu zajęć, ale nie po to, by robić wciąż więcej i więcej pomocy logopedycznych, ale po to, by robić odpowiednie pomoce, ale też uczyć się kreatywnie wykorzystywać już posiadane zasoby.

Jak to będzie wyglądało?

Mój pomysł jest innowacyjny, żeby nie powiedzieć trochę szalony, ale wszystkie elementy warsztatów bardzo starannie zaplanowałam. Całość warsztatów będzie składała się z dwóch głównych części.

Część 1: Dostępna przez panel kursanta. Przeznaczona do samodzielnego przerobienia.

Tę część udostępniam w panelu kursanta na platformie, na której właśnie jesteś. Po zalogowaniu do panelu uczestnicy przerabiają zawartość samodzielnie. W pierwszej kolejności zapoznają się teorią, słuchają wykładu. Następnie sięgają do zestawu ćwiczeń,  pomysłów i narzędzi, które pomagają im w pobudzaniu własnej kreatywności. Tę część uczestnicy przechodzą samodzielnie PRZED przystąpieniem do drugiej części warsztatów, która będzie spotkaniem i pracą z grupą online.

Samodzielnie przerabiasz te moduły (zarezerwuj sobie na nie mniej więcej dwie godziny):

Moduł 1: Kreatywne zajęcia logopedyczne w teorii
Moduł 2: Kreatywne zajęcia logopedyczne – ćwiczenia i inspiracje
Moduł 3: Narzędzia

Część 2: Spotkanie online i praca z grupą na platformie Clickmeeting
(Uwaga! Są dwa terminy – po jednym dla każdej grupy: 4 grudnia i 12 grudnia godzina 18:00)

Temat: Kreatywne zajęcia logopedyczne w praktyce

W tej części warsztatów zobaczymy się się na dwugodzinnym spotkaniu grupowym online. Odbywa się ono na platformie Clickmeeting, którą być może znasz z moich webinarów. Spotkanie to odbędzie się we wskazanym dniu o umówionej godzinie. Gdy czytasz tę informację, ja pracuję nad tym, jak wybrać najdogodniejszy dla wszystkich chętnych termin. Informacja o terminie lub terminach spotkań pojawi się w pierwszym dniu sprzedaży warsztatów.

Jak widzisz, całe warsztaty zaplanowane są tak, byś mogła / mógł wziąć w nich udział nie wychodząc z domu. Jedynym terminem, którego nie będzie się dało powtórzyć w tej edycji, będzie dzień spotkania online. Zatem kupując warsztaty bądź pewna, że w danym dniu dasz radę oderwać się od codziennych zajęć, by spotkać się ze mną i resztą grupy przez Clickmeeting. Dla jasności – choroba nie dyskwalifikuje Cię do udziału w spotkaniu. Możesz wziąć w nim udział i być aktywnym na tyle, na ile dasz radę. To trochę lepiej niż w przypadku warsztatów wyjazdowych, prawda? Będąc chorym nie pojedziesz na nie. A tu? Warsztaty przyjdą do Ciebie! 🙂

To z pewnością innowacyjna forma szkolenia się. Jestem zdania, że technologia -rozsądnie wykorzystywana – może być dla nas narzędziem. Już teraz zapraszam Cię do udziału w warsztatach. Możesz się zapisać na listę zainteresowanych, bym mogła Cię powiadomić o ich dostępności.

Pytania i odpowiedzi

Gdzie można kupić dostęp do warsztatów?
Dostęp będzie można kupić w sklepie internetowym logopediapraktyczna.com.pl

Czy można otrzymać fakturę na placówkę oświatową?
Tak, można. Trzeba wypełnić odpowiednie pola w formularzu zamówienia. 

Czy można otrzymać certyfikat odbycia warsztatów?
Tak. Trzeba przejść przez część teoretyczną i być na spotkaniu online. Certyfikat jest wysyłany w formie elektronicznej, do samodzielnego wydrukowania.

Czy można liczyć na odroczoną płatność dla instytucji?
Tak, ale dostęp do panelu kursanta dostajesz dopiero po zaksięgowaniu wpłaty. Pytanie: czy zdążysz przejść przez część teoretyczną przed spotkaniem warsztatowym na Clickmeeting?

Czy coś szczególnego jest potrzebne, by wziąć udział w warsztatach?
Komputer lub tablet z dostępem do internetu.  Dobrze by te urządzenia były wyposażone w kamerę i mikrofon, bez nich będziesz jedynie biernym odbiorcą tego, co dzieje się na ekranie, a nie o to nam chodzi. Najwięcej skorzystasz na czynnym udziale.

Skąd mam wiedzieć, że ten cały Clickmeeting u mnie zadziała?
Mam propozycję – najlepiej to sprawdźmy! Skontaktuj się ze mną: blog@logopediapraktyczna.pl lub +48 693 860 201 i przetestujmy razem zanim kupisz.

Magda Tomczyk - kursy dla logopedów

O mnie

Nazywam się Magda Tomczyk, osiemnaście lat temu ukończyłam 5-letnie studia magisterskie na kierunku pedagogika o specjalności logopedia na ówczesnej Akademii Bydgoskiej (obecnie Uniwersytet Kazimierza Wielkiego). Od tego czasu jestem logopedą – praktykiem. W sieci od 9 lat prowadzę blog logopediapraktyczna.pl

Robię chyba milion rzeczy propagując praktyczne podejście do logopedii. Pomagam logopedom w rozwoju zawodowym. Napisz, w czym mogę pomóc Tobie.

Ile to kosztuje?
Cena warsztatów w pierwszej edycji to:

99 zł
69 zł

Copyright 2018-2019 – Magdalena Tomczyk