W Nowym Roku zapraszam Cię na warsztaty online

„Kreatywne zajęcia logopedyczne”

Dla kogo warsztaty?

Dla logopedów, którzy chcą rozwijać swoją kreatywność w prowadzeniu zajęć, ale nie po to, by robić wciąż więcej i więcej pomocy logopedycznych, ale po to, by robić odpowiednie pomoce, ale też uczyć się kreatywnie wykorzystywać już posiadane zasoby.

Jak to działa?

Mój pomysł jest innowacyjny, żeby nie powiedzieć trochę szalony, ale wszystkie elementy warsztatów bardzo starannie zaplanowałam. Całość warsztatów składa się z dwóch głównych części.

Część 1: Dostępna przez panel kursanta. Przeznaczona do samodzielnego przerobienia.

Tę część udostępniam w panelu kursanta na platformie, na której właśnie jesteś. Po zalogowaniu do panelu uczestnicy samodzielnie zapoznają się z zamieszczonymi tam treściami.  Są wśród nich artykuły i podcast. Następnie sięgają do zestawu ćwiczeń,  pomysłów i narzędzi, które pomagają im w pobudzaniu własnej kreatywności. Tę część uczestnicy przechodzą samodzielnie PRZED przystąpieniem do drugiej części warsztatów, która będzie spotkaniem i pracą z grupą online.

Samodzielnie przerabiasz te oto moduły (zarezerwuj sobie na nie mniej więcej dwie godziny lub więcej):

Moduł 0: Z niego dowiesz się, jak działa warsztat online i jak z niego skorzystać, by pomógł Ci przybliżyć się do Twoich kreatywnych celów.

Moduł 1: W tym module mowa o teoretycznych zagadnieniach związanych z kreatywnością w logopedii.

Moduł 2: To zbiór praktycznych ćwiczeń, w których zmierzysz się z własną kreatywnością.

Moduł 3: To narzędzia, które przygotowałam, by pomóc Ci rozwijać kreatywność.

Moduł 4: Zawiera ważne instrukcje, jak przygotować się do spotkania online.

Moduł 5: To moduł niespodzianka! Dlaczego niespodzianka? Bo w każdej edycji będzie w nim coś innego. W pierwszej edycji zaistniała potrzeba, by udostępnić nagranie spotkania online, bo plany planami a życie życiem i nie wszyscy dali radę uczestniczyć w spotkaniu osobiście. Uczestnicy tej edycji mogą też liczyć na skrypt z podsumowaniem kreatywnych pomysłów na zabawy logopedyczne. 🙂

Część 2: Spotkanie online i praca z grupą na platformie Clickmeeting

Temat: Kreatywne zajęcia logopedyczne w praktyce

W tej części warsztatów zobaczymy się się i usłyszymy na spotkaniu grupowym online. Odbywa się ono na platformie Clickmeeting, którą być może znasz z moich webinarów. Spotkanie odbędzie się po uzbieraniu kilkuosobowej grupy chętnych i w terminie dogodnym dla wszystkich uczestników.  Przewidywany czas jego trwania to półtorej godziny. 

Podczas spotkania pobudzamy kreatywność, dyskutujemy, inspirujemy się wzajemnie, uczestnicy wykonują dodatkowe zadania, które dla nich przygotowałam. 

Całe warsztaty zaplanowane są tak, byś mogła / mógł wziąć w nich udział nie wychodząc z domu. Nawet jeśli się rozchorujesz (czego oczywiście Ci nie życzę) możesz wziąć udział w warsztatach na tyle aktywnie, na tyle, na ile dasz radę. 

Moje warsztaty online to innowacyjna forma samokształcenia. Myślę,  że mądrze wykorzystywana technologia może być dla nas przyjaznym narzędziem służącym rozwojowi zawodowemu i osobistemu.

Zapraszam Cię do udziału w warsztatach! Możesz się zapisać na listę zainteresowanych, bym mogła Cię powiadomić o ich dostępności. Dlaczego warto to zrobić?

Osoby, które zapiszą się na tę listę oczekujących mają możliwość przetestowania spotkania online  PRZED dokonaniem zakupu warsztatów.

Ile to kosztuje?
99 zł

Pytania i odpowiedzi

Gdzie można kupić dostęp do warsztatów?
Dostęp będzie można kupić w sklepie internetowym logopediapraktyczna.com.pl

Czy można otrzymać fakturę na placówkę oświatową?
Tak, można. Trzeba wypełnić odpowiednie pola w formularzu zamówienia. 

Czy można otrzymać certyfikat odbycia warsztatów?
Tak. Trzeba przejść przez część teoretyczną i być na spotkaniu online. Certyfikat jest wysyłany w formie elektronicznej, do samodzielnego wydrukowania.

Czy można liczyć na odroczoną płatność dla instytucji?
Tak, ale dostęp do panelu kursanta dostajesz dopiero po zaksięgowaniu wpłaty. 

Czy coś szczególnego jest potrzebne, by wziąć udział w warsztatach?
Komputer lub tablet z dostępem do internetu.  Dobrze by te urządzenia były wyposażone w kamerę i mikrofon, bez nich będziesz jedynie biernym odbiorcą tego, co dzieje się na ekranie, a nie o to nam chodzi. Najwięcej skorzystasz na czynnym udziale.

Magda Tomczyk - kursy dla logopedów

O mnie

Nazywam się Magda Tomczyk, osiemnaście lat temu ukończyłam 5-letnie studia magisterskie na kierunku pedagogika o specjalności logopedia na ówczesnej Akademii Bydgoskiej (obecnie Uniwersytet Kazimierza Wielkiego). Od tego czasu jestem logopedą – praktykiem. W sieci od 9 lat prowadzę blog logopediapraktyczna.pl

Robię chyba milion rzeczy propagując praktyczne podejście do logopedii. Pomagam logopedom w rozwoju zawodowym. Napisz, w czym mogę pomóc Tobie.

Copyright 2018-2020 – Magdalena Tomczyk