Opinie kursanów

Opinie

OPINIE KURSANTÓW O KURSACH ZORGANIZOWANY LOGOPEDA

Opinie o webinarze” Terapia logopedyczna online – to możliwe!”

Przede wszystkim przedstawiła Pani w sposób praktyczny, że rzeczywiście można prowadzić terapię online. Nabrałam więcej pewności co do pracy zdalnej, dowiedziałam się też wielu technicznych informacji, o których nie wiedziałam wcześniej. Poza tym to spotkanie z Panią dało mi jakieś ogólne ukierunkowanie jak ta terapia zdalna ma/może wyglądać. Bardzo też fajne były porady dotyczące przygotowania miejsca pracy i wykorzystania pomocy, którymi dysponujemy i jak można je “przerobić” na zdalne.

Edyta
Webinar: Terapia logopedyczna online – to możliwe

Śmiało mogę powiedzieć, że webinar dał mi odwagę do prowadzenia zajęć online. Myślałam o tym wcześniej, ale pojawiały się u mnie opory, które po przesłuchaniu webinaru zniknęły. Zainspirowało mnie wszystko, a najbardziej “przenośna tablica” 🙂  Pani propozycje  wykorzystam w terapii. Pantomima jest super!

Lidia
Webinar: Terapia logopedyczna online – to możliwe

“Prowadzę zajęcia logopedyczne z dziećmi 5-6 letnimi. Obejrzenie pani webinaru pozwoliło mi uporządkować wiele informacji, wiele informacji było dla mnie nowych. Dzięki wiadomościom, które pani omówiła, wiem jak skutecznie prowadzić te zajęcia. Najbardziej zainteresowały mnie pomysły, w jaki sposób można pokazywać dziecku obrazki, w jaki sposób prowadzić zabawy. Duża pomoc – to również gotowe pomysły zabaw, gotowe pomoce do druku. Jestem bardzo zadowolona z tego webinaru. Pierwsze szkolenie online, które mi bardzo pomogło. Bardzo dziękuję.”

Marta S.
Webinar: Terapia logopedyczna online – to możliwe

Opinie o kursie “Jak efektywnie pracować i nie dać się zwariować”

Kupiłam kurs, bo wierzę w to, że przekonanie, że dobra organizacja pracy pozwala nam skupić się na realizacji celu. Dowiedziałam się, że przez kilka lat wykonuję w zbliżony sposób swoją pracę. To, że jestem zadowolona, że ktoś jeszcze w podobny sposób dochodził do swojej wiedzy. Przekonałam się, że jak na 2, 5  letnie doświadczenie – organizacja mojej pracy jest  na dobrym poziomie. Podniosłam swoje poczucie wartości. Otrzymałam też kilka cennych wskazówek jak jeszcze mogę udoskonalić swoja pracę, by była poprawnie udokumentowana.

Magdalena Z.
Kurs: Jak efektywnie pracować i nie dać się zwariować

Kupując kurs chciałam się dowiedzieć jak można lepiej się zorganizować w pracy logopedycznej w grupach. W kursie najbardziej pomogła mi wyraźna prezentacja modułów oraz ćwiczenia i zadania do wykonania. No i przypominanie, że jest następny moduł do zrobienia. Dla mnie przerabianie jednego modułu dziennie to było zbyt szybkie tempo, przy wielu obowiązkach dnia. Ale wiem, że mogę w każdej chwili wrócić do kursu, bo mam do niego stały dostęp, ale nie ma już “przypominajki” w postaci codziennego maila, to jest trudniej. Dzięki temu kursowi  wiem jak lepiej zorganizować pracę, jak prowadzić dokumentację. Dziękuję za kurs!

Urszula van der Wee-Kuchnicka, logopeda
Kurs: Jak efektywnie pracować i nie dać się zwariować

Nie potrafię wyrazić  radości z tego, że trafiłam na Pani kurs. Mam nadzieję, że to nie koniec i zaproponuje Pani w przyszłości kolejne. Zainspirowała mnie Pani przykładowa karta podopiecznego. Serdecznie dziękuje za odpowiedzi  mailowe na moje pytania. Nabrałam pewności, że to co robię, robię dobrze.

Katarzyna K.
Kurs: Jak efektywnie pracować i nie dać się zwariować

Zakupiłam kurs „Zorganizowany logopeda”, ponieważ nie mam jeszcze doświadczenia, a wskazówki doświadczonego logopedy są bezcenne. Łatwiej i korzystniej posłuchać kogoś z doświadczeniem. Najbardziej w kursie pomogły mi praktyczne wskazówki co do dokumentacji i organizacji pracy, dzięki którym dowiedziałam się, jak organizować pracę logopedy.

Ewelina Cichowska, 
www.kierunekomunikacja.pl
Kurs: Jak efektywnie pracować i nie dać się zwariować

Chciałabym pogratulować Tobie przygotowania tak profesjonalnego kursu. Cieszę się, że wzięłam w nim udział. Często, z przyjemnością zaglądałam na Twoją stronę Logopedia Praktyczna, jesteś źródłem inspiracji. Kupując kurs chciałam zobaczyć jak dokumentację prowadzą inni logopedzi. Mam wrażenie, że osoby z naszego środowiska nie lubią dzielić się swoją wiedzą. Dlatego jeszcze raz dziękuję Tobie za zorganizowanie tego kursu.

Bogusia Kaczmarek, logopeda
Kurs: Jak efektywnie pracować i nie dać się zwariować

Serdecznie dziękuję za wspaniały pomysł z kursem na początku roku szkolnego. Tak, uporządkowałam swoje wiadomości na temat warsztatu logopedy i upewniłam się, że moją pracę wykonuję dobrze. Jednak do tej pory brakowało mi materiałów i potwierdzenia.

Anna Styczyńska-Zbilska, neurologopeda
Kurs: Jak efektywnie pracować i nie dać się zwariować

Do zakupu  kursu „Zorganizowany logopeda – jak efektywnie pracować i nie dać się zwariować” zachęciła mnie tematyka kursu. Odczuwałam pewien niedosyt i obawiałam się czy dobrze organizuję moją pracę, czy może coś mogłam zrobić lepiej. Jestem zadowolona z całego kursu. Pozwolił mi utwierdzić się w moich działaniach, że wykonuję pracę dobrze. Odpowiadała mi przystępna forma nauki do wykorzystania w momencie odpowiednim dla mnie. Informacje przekazane jasno i konkretnie.

Jola 
Kurs: Jak efektywnie pracować i nie dać się zwariować

Opinie o kursie “Logopeda na swoim”

Jestem bardzo zadowolona. Kurs jest profesjonalnie przygotowany pod względem merytorycznym i technicznym. Jego struktura jest przemyślana. Materiały są łatwo przyswajalne dzięki temu ,że są pogrupowane w moduły. Wszystkie poruszone tematy na pewno będą pomocne w planowaniu otwarcia gabinetu logopedycznego. Zawarte w modułach ćwiczeniach skłaniają do refleksji i pozwalają głębiej zapoznać się z danym zagadnieniem. Pomocna jest również opcja konsultacji online z prowadzącą, na której można zadać szereg pytań, rozwiać wszelkie wątpliwości i tak zwyczajnie szczerze porozmawiać. Jestem pewna, że uczestnictwo w tym kursie pomoże mi prawidłowo zaplanować moją ścieżkę związaną z otwarciem własnego gabinetu.

Ewa
Kurs: Logopeda na swoim

Świetny kurs! Polecam bardzo serdecznie! Magda podchodzi do wszystkiego co robi bardzo profesjonalnie. Zbiera rzetelne informacje i przedstawia je w przystępny sposób. To jest kobieta, która lubi pomagać innymi i robi to na wysokim poziomie! Kurs jest solidną i rzetelną dawką wiedzy, która pomaga zrozumieć i w konkretny sposób się zorganizować, a przy tym oswoić z tematem prowadzenia własnego biznesu.

Monika
Kurs: Logopeda na swoim

Do góry 

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi formami edukacyjnymi,
które pojawią się na stronie zorganizowanylogopeda.pl,
zostaw swój e-mail, a powiadomię Cię o nich! Zapisując się otrzymasz darmowy e-book “Nauka i utrwalanie wymowy w praktyce”

Copyright 2018-2020 – Magdalena Tomczyk