Kim jesteśmy?

KIM JESTEŚMY?

Magda Tomczyk - kursy dla logopedów

Magda Tomczyk – logopeda

Absolwentka pedagogiki o specjalności logopedia  na Akademii Bydgoskiej im. Kazimierza Wielkiego (obecnie Uniwersytet Bydgoski im. Kazimierza Wielkiego). Od 2001 pracuję jako logopeda z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym. Pracowałam też jako nauczyciel–rewalidator i pedagog, a także z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną w różnym stopniu.

W sieci działam jako Logopedia Praktyczna od 2010 roku. Poprzez blog i obecność w mediach społecznościowych dzielę się doświadczeniami z pracy logopedy i pokazuję, jak pracować, by nie zwariować w tym niełatwym zawodzie.  Jestem zdania, że metody dobiera się do potrzeb pacjenta, a nie odwrotnie, a gruntowna znajomość podstaw pozwala prowadzić bardzo skuteczną terapię nawet w trudnych warunkach. Prywatnie żona i mama lubiąca ruch na świeżym powietrzu i planszówki.

Konrad Cholewa – psycholog

Jestem absolwentem psychologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Zdobywam doświadczenie oraz umiejętności poprzez pracę w różnych miejscach i z różnymi ludźmi. 
 
Obecnie, jestem psychologiem przedszkolnym i szkolnym. Pracuje także na oddziale psychiatrii w Nowym Targu. W pracy z pacjentami stosuje różne podejścia i metody, wyznając zasadę, że „zawsze jest jakiś sposób”. Młody, ambitny, z poczuciem humoru oraz otwartą głową. Prywatnie mąż, ojciec  dwóch córek i fan papierowych RPG.

Do góry 

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi formami edukacyjnymi,
które pojawią się na stronie zorganizowanylogopeda.pl,
zostaw swój e-mail, a powiadomię Cię o nich! Zapisując się otrzymasz darmowy e-book “Nauka i utrwalanie wymowy w praktyce”

Copyright 2018-2020 – Magdalena Tomczyk