Kim jestem?

KIM JESTEM?

Nazywam się Magda Tomczyk. W 2001 roku ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika o specjalności logopedia na Akademii Bydgoskiej im. Kazimierza Wielkiego (obecnie Uniwersytet Bydgoski im. Kazimierza Wielkiego).

Od 18 lat pracuję z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym jako logopeda. Pracowałam też jako nauczyciel – rewalidator i pedagog. Moimi podopiecznymi są również dzieci z obniżonym poziomem rozwoju intelektualnego w wieku przedszkolnym i szkolnym. Od 2012 roku prowadzę własną firmę.

Lubię dzielić się doświadczeniem z innymi, dlatego utworzyłam platformę kursów online, na której właśnie jesteś. Tu udostępniam kursy internetowe dla logopedów i inne formy samokształcenia, które pomagają im rozwijać się w zakresie umiejętności osobistych takich, jak na przykład umiejętność organizacji pracy, umiejętność współpracy z innymi w ramach prowadzonych terapii. 

Gdy rozpoczynałam pracę w zawodzie nie było możliwości, by skonsultować swe wątpliwości ze starszymi, bardziej doświadczonymi logopedami. Dziś jest łatwiejszy dostęp do wiedzy, ale też znacznie szersze możliwości doskonalenie się poprzez różne formy kształcenia. Praca logopedy wymaga dużej samodzielności w podejmowaniu decyzji, a jednak istnieje w nas silna potrzeba nawiązania relacji opartych na doradztwie. Wychodzę naprzeciw takim potrzebom i zapraszam Cię do korzystania z moich doświadczeń poprzez kursy online, które na tej stronie zamieszczam!

Magda Tomczyk
logopeda. autorka szkoleń

Do góry 

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi formami edukacyjnymi,
które pojawią się na stronie zorganizowanylogopeda.pl,
zostaw swój e-mail, a powiadomię Cię o nich! Zapisując się otrzymasz darmowy e-book “Nauka i utrwalanie wymowy w praktyce”

Copyright 2018-2020 – Magdalena Tomczyk