Nawiązanie kontaktu i praca z dzieckiem trudnym na terapii logopedycznej – kup webinar

Forma: Webinar, czyli wykład w formie wideo nagrania – dostęp do filmu otrzymasz na stronie www.zorganizowanylogopeda.pl
Kto prowadzi: Konrad Cholewa – psycholog

Czas trwania: 70 minut

Każdy logopeda mający pod opieką mniejszą lub większą grupę podopiecznych ma wśród nich przynajmniej kilkoro dzieci, z którymi trudno jest nawiązać kontakt i zachęcić do współpracy. Ten webinar porządkuje wiedzę o tym, z jakimi dziećmi trudnymi możesz spotkać się w swoim gabinecie. Wiedza z webinaru ułatwi Ci dobranie odpowiednich oddziaływań, by móc otworzyć dziecko i nawiązać z nim kontakt. Co za tym idzie masz szansę na szybsze przejście do oddziaływań logopedycznych. 

Webinar “Nawiązanie kontaktu i praca z dzieckiem trudnym na terapii logopedycznej” ma formę wykładu wideo. Do webinaru przygotowany jest arkusz notatek, który pomoże Ci łatwiej przyswoić wiadomości oraz uzupełnić je “na gorąco” o własne przemyślenia.

Czego dowiesz lub nauczysz się z nagrań?

  • dowiesz się, jakie grupy trudnych zachowań dziecięcych można wyróżnić
  • poznasz strategie radzenia sobie z tymi zachowaniami.

Co wchodzi w skład webinaru?

Webinar to 70 minut nagrań zawierających konkretne wskazówki oraz arkusz notatek, który w formie streszczenia zawiera najważniejsze informacje, a także miejsce, w którym dodasz swoje przemyślenia i wnioski.

Do kogo adresowany jest webinar?

Webinar adresowany jest do logopedów, którzy chcą poprowadzić zajęcia online szczególnie z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. To właśnie z myślą o tej grupie dzieci przygotowane zostały szablony do wydruku i inspiracje do ćwiczeń. 

Jak kupić webinar?

Na stronie tego sklepu kupujesz dostęp do webinaru. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty uruchamiamy dla Ciebie dostęp do panelu na stronie zorganizowanylogopeda.pl. Tam się logujesz, oglądasz webinar i korzystasz z materiałów, które są do niego załączone. A jeśli kupiłaś/-eś dostęp do innych webinarów lub kursów na platformie zorganizowanylogopeda.pl, to wszystkie znajdziesz w swoim panelu po zalogowaniu!

Jak obejrzeć webinar po zakupie? 

Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymujesz dostęp (login i hasło) do panelu na stronie zorganizowanylogopeda.pl, w którym znajdziesz wszystkie zakupione w naszym sklepie kursy i webinary. Jeśli kupowałaś/-eś już jakieś produkty elektroniczne na stronie zorganizowanylogopeda.pl, podaj adres mailowy używany przy wcześniejszych zakupach. Webinar zostanie dopisany do Twojej listy produktów, do których już masz dostęp.

Na jak długo otrzymujesz dostęp do webinaru?

Kupując ten webinar otrzymujesz dostęp do panelu kursanta na stronie zorganizowanylogopeda.pl i zamieszczonych w nim materiałów. Gwarantowany czas dostępu to rok od dnia uruchomienia dla Ciebie szkolenia. Maksymalny czas dostępu ograniczony jest wyłącznie czasem istnienia platformy zorganizowanylogopeda.pl. Jak dotąd wszyscy uczestnicy szkoleń na platformie zorganizowanylogopeda.pl zachowali do nich dostęp. Platforma działa nieprzerwanie od 2018 roku.

Jak kupić?

Krok 1: Kliknij: Kup webinar

Krok 2: Zapłać

Krok 3: Czekaj na maila o uruchomieniu produktu i korzystaj!

Copyright © 2018-2021  Studio Logograf Sp. z o.o.