Kurs online dla logopedów:
Logopeda na swoim

Dobry plan to podstawa sukcesu. A jeśli chcesz pracować u siebie,  to bez dobrego planu  będziesz jak bez mapy w nowym terenie – łatwo się zgubić. Jeśli chcesz – pomogę Ci w tych przygotowaniach poprzez ten kurs online.

Magda Tomczyk - kursy dla logopedów

Autor, prowadząca kurs

Magdalena Tomczyk, pedagog-logopeda. W 2001 roku ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie na wydziale Pedagogiki i Psychologii Akademii Bydgoskiej. Kierunek pedagogika, specjalność: logopedia. Od ukończenia studiów pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi wpierając ich rozwój mowy, komunikacji oraz reedukację mowy. Od 2010 roku prowadzę blog Logopedia Praktyczna. Od 2012 roku pracuję we własnej firmie. W 2018 roku rozpoczęłam pracę z logopedami, którzy chcą rozwijać się zawodowo. Utworzyłam platformę szkoleń dla logopedów zorganizowanylogopeda.pl, na której właśnie jesteś 🙂

01

Dla kogo jest kurs?

Kurs jest dla Ciebie jeśli:

 • jesteś logopedą,
 • planujesz w niedalekiej przyszłości pracować u siebie
 • zastanawiasz się czy zakładanie firmy to droga dla Ciebie
 • nie wiesz, jak się zabrać do planowania działań związanych z pracą u siebie

 

01

Jak odbywa się kurs?

Kurs odbywa się online, co oznacza,  że kupując go otrzymujesz dostęp do materiałów kursowych zamieszczonych na platformie zorganizowanylogopeda.pl. Materiały te pogrupowane są w lekcje czyli moduły, aby łatwiej było przyswoić zawarte w nich informacje i przejść przez kolejne etapy przygotowania pomysłu na pracę u siebie.

W modułach znajdziesz materiały audio, artykuły i ćwiczenia. Lekcje przerabiasz we własnym tempie w domu, w wybranej przez siebie porze. Oprócz tego możesz skorzystać z mojego 30-dniowego wsparcia mailowego dotyczącego tematyki kursu. Czas wsparcia liczony jest od dnia uruchomienia dla Ciebie kursu.

06

Co wchodzi w cenę kursu?

Materiały do kursu:

Przerabiasz je samodzielnie logując się do panelu kursanta na stronie zorganizowanylogopeda.pl. Wśród nich znajdziesz:

– 12 modułów czyli lekcji z materiałami audio i transkrypcjami, ćwiczeniami, szablonami i arkuszami, które posłużą Ci do zaplanowania kolejnych działań na drodze do pracy u siebie.

– dział z Bonusami, a w nim dodatkowe artykuły, które pomogą Ci rozwiewać niektóre dylematy związane z pracą u siebie

Ponadto: 

Otrzymujesz moje 30 dniowe wsparcie mailowe związane z planowaniem działań i rozpoczęciem pracy u siebie. Czas wsparcia: od uruchomienia dla Ciebie kursu w panelu kursanta + 30 dni.

02

Co dokładnie znajdziesz w zasobach kursu?

Kurs zawiera 12 lekcji czyli modułów, a w nich łącznie:

 • 10 podcastów audio wraz z transkrypcjami w formacie pdf (w zależności czy wolisz czytać czy słuchać),
 • 9 różnych ćwiczeń, które pomogą Ci zaplanować konkretne działania oraz elementy Twojego przedsięwzięcia,
 • arkusz kalkulacyjny Excel, który pomoże Ci zaplanować materialno-finansową część przedsięwzięcia, wraz z wyliczeniem kosztów twojej roboczogodziny,
 • wzór biznes planu, który pomaga zaplanować przedsięwzięcie i przyda się na przykład, gdy będziesz występować o dotacje na prowadzenie firmy,
 • wzór rocznego harmonogramu działań, który pomoże Ci przyporządkować plany do konkretnych miesięcy w roku,
  szablony przydatne w pracy “na swoim”,
 • dział z bonusami, w którym znajdziesz pięć artykułów rozwijających świadomość.

Pytania i odpowiedzi

Na jak długo dostaję dostęp do materiałów kursu?

Dostęp do materiałów kursu zamieszczonych na stronie zorganizowanylogopeda.pl otrzymujesz na minimum rok od dnia uruchomienia dla Ciebie dostępu (tzw. dostęp gwarantowany na rok).  Oznacza to, że gwarantujemy Ci minimalny czas dostępu przez rok od dnia uruchomienia dla Ciebie kursu. Maksymalny czas dostępu ograniczony jest wyłącznie czasem istnienia platformy zorganizowanylogopeda.pl. Jak dotąd wszyscy uczestnicy szkoleń na platformie zorganizowanylogopeda.pl zachowali do nich dostęp :), a istniejemy od 2018 roku.

Większość materiałów możesz pobrać na dysk i korzystać z nich offline. Bezterminowo!

Z mojego merytorycznego wsparcia mailowego możesz korzystać przez 30 dni od uruchomienia dla Ciebie dostępu do kursu.

Chcę pracować tylko u siebie. Czy ten kurs mnie do tego przygotuje?

Kurs przeprowadzi Cię za rękę przez cały proces – od krzesania pomysłów, poprzez analizę rynku, przygotowanie oferty, aż po plan własnego biznesu wraz z niezbędnymi kalkulacjami. Nic nie zastąpi Twojego działania, dlatego kurs zawiera wiele ćwiczeń i materiałów, na których będziesz pracować analizując i podejmując decyzje dotyczące Twojego przyszłego biznesu. 

Pracuję na etacie, ale zastanawiam się dodatkowo nad otwarciem firmy. Czy ten kurs jest dla mnie?

Nawet jeśli nie zamierzasz rezygnować z etatu, możesz równocześnie prowadzić firmę. Ten kurs jest również dla Ciebie. Krok po kroku przygotujesz się do prowadzenia własnej firmy, bez względu na jej formę (działalność gospodarcza, nierejestrowana czy współpraca z inkubatorem).

Czy na zakup kursu można dostać fakturę?

Oczywiście! Zaznacz to w uwagach do zamówienia.

Czy dostanę certyfikat na zakończenie kursu?

Jeśli naprawdę tego potrzebujesz – daj znać. 

Masz pytania?

Napisz: biuro@studiologograf.pl

CENA KURSU: 299 zł

Copyright 2018-2020 – Magdalena Tomczyk