KURS ONLINE:
JAK EFEKTYWNIE PRACOWAĆ I NIE DAĆ SIĘ ZWARIOWAĆ?

Dla kogo jest ten kurs, a dla kogo nie jest?

Kurs jest dla Ciebie jeśli:

  • jesteś logopedą,
  • pracujesz z grupami podopiecznych w szkole lub przedszkolu,
  • będziesz wkrótce pracować z grupami podopiecznych w szkole lub przedszkolu,
  • chcesz dobrze  zorganizować się jako logopeda, ale nie wiesz, jak to zrobić,
  • chcesz pracować tak, by praca przynosiła Ci więcej satysfakcji i mniej frustracji.

Kurs nie jest dla Ciebie, jeśli:

  • nie jesteś logopedą,
  • zostaniesz logopedą dopiero za kilka lat,
  • pracujesz WYŁĄCZNIE w ramach własnej praktyki logopedycznej w relacjach jeden na jeden (Ty – podopieczny),
  • pracujesz jako logopeda w ramach podmiotu medycznego lub prowadząc tylko indywidualne terapie,
  • pracujesz jako logopeda już wiele lat i nie chcesz zmieniać swojego systemu organizacji.

Jak odbywa się kurs?

Kurs odbywa się online, co oznacza,  że kupując go otrzymujesz dostęp do materiałów kursowych zamieszczonych na platformie zorganizowanylogopeda.pl. Materiały te pogrupowane są w lekcje czyli moduły, aby łatwiej było przyswoić zawarte w nich informacje. W modułach znajdziesz materiały audio, artykuły, ćwiczenia i materiały wideo. Lekcje przerabiasz we własnym tempie w domu, w wybranej przez siebie porze.

Pytania i odpowiedzi

Czy jest możliwość uzyskania certyfikatu ukończenia kursu?
Tak. Warunkiem jest zgłoszenie takiej potrzeby podczas zakupu w uwagach do zamówienia oraz po zakończeniu nauki wypełnienie krótkiego testu sprawdzającego wiedzę. Dodatkowo przez określony czas możesz skorzystać z mojego wsparcia mailowego, w ramach którego udzielam dodatkowej pomocy w sprawach związanych z tematyką kursu. Może to być omówienie kwestii, które pojawiły się podczas nauki lub inne wskazane przez kursanta zagadnienia.

Czy można zakupić kurs na placówkę oświatową?
Można. Wystarczy podczas składania zamówienia zaznaczyć opcję „faktura” i wpisać odpowiednie dane do faktury. Nie ma możliwości uzyskania odroczenia terminu płatności. Dostęp do kursu jest udzielany po zaksięgowaniu wpłaty.

Dlaczego kurs nie jest w stałej sprzedaży?
Ponieważ integralną częścią kursu jest moje wsparcie mailowe dla kursantów. Abym mogła rzetelnie wywiązać się z tego zobowiązania, muszę na nie przeznaczyć określony czas. Ze względu na ilość różnych projektów, w których biorę udział nie jestem w gotowości do pomocy przez cały rok. Chcę aby moi kursanci byli zadowoleni z zakupionych u mnie kursów i powiązanych z nimi form pomocy, dlatego ograniczam w czasie ich sprzedaż.

Ile kosztuje kurs?

Jego cena podczas ostatniej edycji wynosiła 246 zł brutto. Cena najbliższego kursu będzie podana na początku sierpnia 2019 r.

Jak się zapisać na kurs?

Najlepiej poprzez zapisanie się na listę osób zainteresowanych kursem. Nie oznacza to jeszcze, że musisz go wykupić. Jeśli zapiszesz się na listę zainteresowanych, powiadomię Cię o zbliżającej się sprzedaży kursu. Możesz to zrobić za pomocą formularza poniżej.

Mam inne pytania, ale nie znajduję odpowiedzi

Pisz: blog@logopediapraktyczna.pl