Dobry plan to podstawa sukcesu.
A jeśli chcesz otworzyć własną firmę,  to bez dobrego planu
będziesz jak bez mapy w nowym terenie – łatwo się zgubić.

Jeśli chcesz – pomogę Ci w tych przygotowaniach
poprzez ten kurs online oraz dedykowane konsultacje.

KURS ONLINE DLA LOGOPEDÓW:
Czas na firmę

01

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest dla Ciebie jeśli:

 • jesteś logopedą,
 • planujesz w niedalekiej przyszłości otworzyć i prowadzić firmę (bez względu na formę: działalność gospodarcza, działalność nierejestrowana, współpraca z inkubatorem przedsiębiorczości) 
 • zastanawiasz się czy zakładanie firmy to droga dla Ciebie
 • nie wiesz, jak się zabrać do planowania działań związanych z otwarciem firmy

 

Do góry 

01

Jak odbywa się kurs?

Kurs odbywa się online, co oznacza,  że kupując go otrzymujesz dostęp do materiałów kursowych zamieszczonych na platformie zorganizowanylogopeda.pl. Materiały te pogrupowane są w lekcje czyli moduły, aby łatwiej było przyswoić zawarte w nich informacje.

W modułach znajdziesz materiały audio, artykuły i ćwiczenia. Lekcje przerabiasz we własnym tempie w domu, w wybranej przez siebie porze. W tym kursie przewiduję też indywidualne godzinne spotkania online z każdym z uczestników. Będzie to forma doradztwa osobistego w formie rozmowy przez platformę komunikacyjną.

Do góry 

06

Co zawiera kurs i co obejmuje cena kursu?

Na cenę kursu składa się kilka elementów.

Po pierwsze materiały zawarte w panelu kursanta, do którego dostęp otrzymujesz zaraz po opłaceniu kursu (płatność jest możliwa dzięki szybkim przelewom przelewy24.pl).

Po drugie 60 minut konsultacji online ze mną na wybrane tematy związane z niniejszym kursem (nie musisz posiadać Skype ani innego komunikatora). Konsultacje odbywają się na specjalnej platformie, do której dostaniesz link po umówieniu daty i godziny konsultacji. 

Dostęp do panelu kursanta otrzymujesz na rok od dnia zakupu.

Do góry 

02

Co znajdziesz w panelu kursanta po zalogowaniu się?

12 lekcji czyli modułów z artykułami, nagraniami audio, ćwiczeniami. W jednym z modułów jest arkusz kalkulacyjny, który pomoże CI w wyliczeniu kosztu Twojej roboczej godziny.

Dział z BONUSAMI, w których znajdziesz dodatkowe treści edukacyjne – podsumowanie webinarów, na temat prowadzenia firmy, które poprowadziłam online w czerwcu 2019 r.

Wybrana tematyka poruszana w lekcjach:

 • jak znaleźć pomysł na firmę o profilu logopedycznym?
 • na czym zarabiać prowadząc firmę?
 • jak rozpoznać rynek, na którym będziesz działać?
 • jak przygotować ofertę rynkową?
 • o sezonowości w biznesie i jak sobie z nią radzić?
 • jak zaplanować finansową część przedsięwzięcia? 
 • jak pozyskiwać klientów?
 • jak współpracować z klientami?
 • jak założyć firmę?
 • informacje o prawnych podstawach firmy w branży logopedycznej

Do góry 

Kurs został tak zaplanowany, abyś kończąc go miała dokładne wyobrażenie i wiedzę, jakie kroki musisz podjąć, by Twój pomysł na firmę stał się faktem. Chcę Ci pomóc w przygotowaniu takiego planu biznesu, który zwiększy Twoje szanse nie tylko na wystartowanie, ale też na przetrwanie na rynku i rozwój.

02

Pytania i odpowiedzi

Pracuję na etacie, ale zastanawiam się dodatkowo nad otwarciem firmy. Czy ten kurs jest dla mnie?

Nawet jeśli nie zamierzasz rezygnować z etatu, możesz równocześnie prowadzić firmę. Ten kurs jest również dla Ciebie. Krok po kroku przygotujesz się do prowadzenia własnej działalności.

Kiedy można kupić kurs?

Kurs nie jest w ciągłej sprzedaży. Jest wprawdzie tak przygotowany, że większość pracy wykonasz samodzielnie korzystając z  materiałów zawartych w panelu kursanta, jednak integralną częścią kursu jest moje wsparcie w postaci konsultacji dla kursantów.

Abym mogła rzetelnie wywiązać się z tego zobowiązania, muszę na nie przeznaczyć określony czas. Ze względu na ilość różnych projektów, w których biorę udział nie jestem w gotowości do pomocy przez cały rok. Chcę aby moi kursanci byli zadowoleni z zakupionych u mnie kursów i powiązanych z nimi form pomocy, dlatego ograniczam w czasie ich sprzedaż. Dotyczy to także kursu „Czas na firmę”.

Do góry 

13

Ile kosztuje kurs?

369 zł

 

Kurs jest obecnie niedostępny, ale możesz się zapisać na listę zainteresowanych,
a powiadomię Cię gdy ponownie będzie w sprzedaży.

Kupując kurs potwierdzasz, że znasz regulamin sprzedaży i akceptujesz jego warunki.

Mam inne pytania, ale nie znajduję odpowiedzi

Pisz: blog@logopediapraktyczna.pl

Do góry 

Magda Tomczyk - kursy dla logopedów

O autorce kursu

Nazywam się Magda Tomczyk, jestem logopedą prowadzącym swoją firmę od ponad 7 lat. W kursie dzielę się wiedzą i doświadczeniami, które zdobywałam przez cały okres przygotowania do własnej firmy i okres jej prowadzenia. Więcej informacji o mnie znajdziesz TUTAJ.

Copyright 2018-2020 – Magdalena Tomczyk